:: Čaj


Nástěnka

Vyjadřete se k těmto stránkám, čajovně a všemu co s námi souvisí, zanechte vzkaz nám či jiným návštěvníkům, máte-li chuť, čas i čím přispět.
My rádi obdržíme onu pověstnou "zpětnou vazbu" například touto cestou a někdo jiný si zase rád přečte Váš názor.
Tedy neváhejte a pište.
DĚKUJEME.

Text nového vzkazu:

Jméno:  Email: 

Živnostník   (25.11.-20:05)
Danieli,
ve věci bubnovaček je lépe se obrátit na správce těchto stránek Boba Prokeše (odkaz vlevo), ten podá informace o možnostech.
Daniel 1983   (24.11.-23:54)
Ahoj slyšel jsem že někdy pořádáte bubenické seance , hraju na djembe , cajon a bonga rad bych se někdy přidal ...
Živnostník   (06.11.-22:51)
Z Fair Trade čajů máme jen černý Earl grey v plechovce (100 g), pokud si na stránkách fairove.cz vyberete nějaký čaj, objednáme ho pro Vás (cena stejná, neplatíte poštovné - může to ale nějakou dobu trvat). Čaje, které jsme zkoušeli, jsou spíše nižší úrovně, než běžně prodáváme - proto je nemáme ve větším množství.
Lucka   (03.11.-15:53)
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda máte v nabídce také Fair Trade čaje a o jaké se případně jedná. Děkuji
Martina   (30.10.-08:57)
Dobrý den. Jak to tady čtu, paní Iva vás zřejmě chtěla upozornit na již několik let platnou povinnost firem uvádět na webových stránkách IČO a informace o zápise do rejstříku (obchodní zákoník z.r. 2008, §13a). Nám, obyčejným čajomilům, bohatě stačí váš skvělý výběr čajíků a příjemné nekuřácké posezení. Za to díky!
Klára Popelka   (12.10.-23:30)
Moc zdravim do cajovny. Kdy mate v planu dalsi degustaci? a co letosni PF, budete chtit????preji krasny podzim
Živnostník   (15.09.-17:47)
Pro Ivu: Pokud nemůžete žít bez IČ, tak jsou 48414930 a 73901857.
Iva   (15.09.-12:13)
hezké zboží v e-shopu, ale bohužel bez uvedeného ič
Iva   (15.09.-12:12)
hezké zboží v e-shopu, ale bohužel bez uvedeného ič
Hedvika   (13.09.-11:05)
Opravdu? Chudáci! A že jsem zrovna nedávno předla na toto téma s jedním vaším čajovým mužem. :) bylo by to skvělé.. ale že zrovna pohlavkovat.. x)
Živnostník   (31.08.-22:08)
Uvažujeme, uvažujeme, ale noví čajovníci jsou pakáž líná... Máte povoleno dát pohlavek každému z těch, kteří tady nemají rodokmen, a to při každé své návštěvě a snad je společně k tomu dokopeme!
Alena   (30.08.-22:19)
neuvažujete o aktualizaci záložky 'čajovníci'? Je sice krásné si při ní zavzpomínat na staré osazenstvo, ale ráda se dočtu zajímavosti i o momentální skvadře :)
Lucie   (01.08.-14:35)
Zdravím Vás, již delší dobu uvažuji o založení čajovny v Opavě,prosím nějaké rady, nebo čeho se vyvarovat..můžu dojet i osobně..Děkuji Lucie
Lele   (04.07.-16:00)
Zdravím, bude čajovna otevřena i přes státní svátky? 5. a 6. ? Děkuji za odopověď. :)
Hedvika   (25.06.-17:10)
Ano, přiznávám se, jsem to já, Ta co často kupovala halvu.. Ale teď už vím, že se nebudu schovávat a nebudu chodit jen pro ni (a nenápadně za sklem okoukávat buclatosti konviček)... Ono se stalo závislostí, pozastavit se více, i posedět déle, a nakouknout do tajů zákoutí vašich poliček... Našla jsem lék na stydlivost - prázná čajová dóza a chuť poznávat nové chutě.. hehe.. příště naviděnou!
ČAJEPIČ   (28.05.-09:57)
Tak v ve vyhlášeném berlínském Teesalon už mají první (!) čaj z letosšní sklizně.

Čajovno, sýkorko, jak jsem tě mohl opustit...
Malfin   (11.05.-14:20)
Vaši čajovnu zbožňuji a mohu říci, že souhlasím s tím, aby se vodní dýmka nestala součástí nabídky. Vaše čajovna je vždy příjemným místem, kde se úsměvy a dobrým slovem nešetří. Jen se k Vám už nedostanu tak často...
Ta, co často kupuje Halvu   (20.04.-11:01)
.. A jinak, po větší chvíli brouzdání po vašich stránkách (a že jsem dlouho nevěděla, že je vlastníte) jsem nad šálkem čaje neznámého původu, ale slastné chuti a vůně usoudila, že máte nejzábavnější čajovnické stránky, co jsem kdy viděla... Brzy přijdu na čaj a pro nějaké drobnůstky do své čajové výbavy, tomu nelze odolat!
Ta, co často kupuje Halvu   (20.04.-10:41)
Uslintané konvičky.. To mě velice pobavilo.. Někdy k vám zase zamířím... :)
Janinka   (25.03.-12:18)
Přeji překráásnýýý podmráčkový den :)
Před necelým rokem jsem se nastěhovala do ostravy z dalékého pardubicka,miluji čajovny, poklídek v nich, příjemnou atmosféru,vůně,, čajovníky :) Musím říci, že jsem dělala "expedice" po Ostravských čajvnách,ale ta vaše, ta VAšeeee, ta je uuplně nej nej nejužasnější :) Cítím se tam velmi příjemně, co mě zaujalo hned na poprvé bylo to že nevedete vodní dýmky, jelikž ty mě často z čajovny "vyženou" po chvíli. dále vaše konývky konvíčky, konývečkyy, super super. užasné pokoukání. A čajovnictvo? parááda , bezkonkurenční. ve většině čajoen se nalézají studenti, myslím v pozici čajmenů, kteří tam pak posedávájí a pokuřují a povídají, což je super, to je jasná věc. ale u Vás je to radost pohledět na Vás všechny, pořád něco kutíte, otevíráte ta nádherná šuplátka, vážíte, sypete, vaříte, pečetě, kuchtíte, kutíte, chutnáte, a hlavně: smějete se a usmíívááte a přívětivě působííte :) :) :) to je prost+ě radost tam jen vejít. Sic jeden čajovník je legrační, už několikrát mi řekl cosi, na co jsem v první moment nevěděla jak zareagovat a "zalekla" jsem se, ale ihned jsem pochopila, že to je jakási zaujímací poooza :D a vždy se tomu už jen usměji a ráda ho vidím. to se vííí :) No a čajííčky, jee, lahoda lahodná. čajíčky Vámi připravené jsou též vždy báječné. taaakže veliký dík za vše, a mohu Vám jen popřát ať jste nadále tak uspěšní, milí, přívětiví, šikovní :) Sice nemám příliš času ale přesto si ho se snažím alespoň jednou za týden nebo za 14 dní udělat a zajít na čajíček s knížkou, jelikož doma není moc prostoru na čtení. Děkuji děkuji, děkuji a ještě děkujiiiVyhrazujeme si právo na odstranění příspěvků obsahujících nesouvisející informace (spamy, reklamy, apod.),
nebo příspěvky překračující míru našeho vkusu. Děkujeme za pochopení.