:: Čaj


Nástěnka

Vyjadřete se k těmto stránkám, čajovně a všemu co s námi souvisí, zanechte vzkaz nám či jiným návštěvníkům, máte-li chuť, čas i čím přispět.
My rádi obdržíme onu pověstnou "zpětnou vazbu" například touto cestou a někdo jiný si zase rád přečte Váš názor.
Tedy neváhejte a pište.
DĚKUJEME.

Text nového vzkazu:

Jméno:  Email: 

Malfin   (11.05.-14:20)
Vaši čajovnu zbožňuji a mohu říci, že souhlasím s tím, aby se vodní dýmka nestala součástí nabídky. Vaše čajovna je vždy příjemným místem, kde se úsměvy a dobrým slovem nešetří. Jen se k Vám už nedostanu tak často...
Ta, co často kupuje Halvu   (20.04.-11:01)
.. A jinak, po větší chvíli brouzdání po vašich stránkách (a že jsem dlouho nevěděla, že je vlastníte) jsem nad šálkem čaje neznámého původu, ale slastné chuti a vůně usoudila, že máte nejzábavnější čajovnické stránky, co jsem kdy viděla... Brzy přijdu na čaj a pro nějaké drobnůstky do své čajové výbavy, tomu nelze odolat!
Ta, co často kupuje Halvu   (20.04.-10:41)
Uslintané konvičky.. To mě velice pobavilo.. Někdy k vám zase zamířím... :)
Janinka   (25.03.-12:18)
Přeji překráásnýýý podmráčkový den :)
Před necelým rokem jsem se nastěhovala do ostravy z dalékého pardubicka,miluji čajovny, poklídek v nich, příjemnou atmosféru,vůně,, čajovníky :) Musím říci, že jsem dělala "expedice" po Ostravských čajvnách,ale ta vaše, ta VAšeeee, ta je uuplně nej nej nejužasnější :) Cítím se tam velmi příjemně, co mě zaujalo hned na poprvé bylo to že nevedete vodní dýmky, jelikž ty mě často z čajovny "vyženou" po chvíli. dále vaše konývky konvíčky, konývečkyy, super super. užasné pokoukání. A čajovnictvo? parááda , bezkonkurenční. ve většině čajoen se nalézají studenti, myslím v pozici čajmenů, kteří tam pak posedávájí a pokuřují a povídají, což je super, to je jasná věc. ale u Vás je to radost pohledět na Vás všechny, pořád něco kutíte, otevíráte ta nádherná šuplátka, vážíte, sypete, vaříte, pečetě, kuchtíte, kutíte, chutnáte, a hlavně: smějete se a usmíívááte a přívětivě působííte :) :) :) to je prost+ě radost tam jen vejít. Sic jeden čajovník je legrační, už několikrát mi řekl cosi, na co jsem v první moment nevěděla jak zareagovat a "zalekla" jsem se, ale ihned jsem pochopila, že to je jakási zaujímací poooza :D a vždy se tomu už jen usměji a ráda ho vidím. to se vííí :) No a čajííčky, jee, lahoda lahodná. čajíčky Vámi připravené jsou též vždy báječné. taaakže veliký dík za vše, a mohu Vám jen popřát ať jste nadále tak uspěšní, milí, přívětiví, šikovní :) Sice nemám příliš času ale přesto si ho se snažím alespoň jednou za týden nebo za 14 dní udělat a zajít na čajíček s knížkou, jelikož doma není moc prostoru na čtení. Děkuji děkuji, děkuji a ještě děkujiii
Živnostník   (06.03.-00:24)
Pro Terku: Úklid nádobí hosty se nepředpokládá (nejsme bufet), ale pokud to uděláte, nikdo se neurazí (ušetříte nám pár metrů z naší několikakilometrové denní pouti), naopak při plné čajovně přispějete k tomu, že lidé, kteří přijdou hned po Vás, nemusí hledět na použité nádobí, které jsme ještě nestihli uklidit. Navíc trošku přispějete k tomu, že jim můžeme čaj připravit o minutku dříve.
Dále - máme vonné tyčinky i svíčky, voní tu připravované čaje i palačinky. Pokud by toho bylo málo, není problém požádat obsluhu a ta Vás uvoní.
Skoro každé místo má možnost připojení na elektřinu, opět se stačí domluvit s čajovým panáčkem. Je dobré se vyhnout době mezi 17. a 19. hodinou, kdy bývá plno a nemusí být žádné vhodné místo k dispozici.
A nebojte se nás, každý dotaz zodpovíme, případný problém odstraníme (hážeme je do Ostravice, protékající kolem nás, tam se toho vejde...)
Terka   (04.03.-11:16)
Dobrý den, pokud dovolíte, ráda bych se zeptala jako naprosto nezkušená návštěvnice čajovny na pár věcí: Jak je to s "etiketou" v čajovně? Host by po sobě měl uklidit nádobí nebo to raději má nechat na čajmena? Nerada bych pány nějak urazila a dělala si z nich slouhu. To je první otázka. Další je, už jsem četla že vodní dýmky ne, ale zda u vás v čajovně voní například vonné tyčinky, či svíčky. Také jsem se chtěla zeptat, jak je to s notebookama a zásuvkama u vás? Je mi jasné, že čajovna je místem, kde člověk má načerpat novou energii a třeba si po práci odpočinou, ale já si dovedu představit, že by mi prostředí v čajovně vyhovovalo pro práci. Mnohokrát děkuji za odpovědi a těším se že vás brzy příjdu navštívit.
Živnostník   (21.02.-23:57)
Pro Zénaise: Změkčení míst kobercem je trošku problém, pokud se na něj během dne něco vylije (ukápne něco z jídla, svíčky) nebo vysype, je pak místo v podstatě nepoužitelné (a to je poměrně často). Na rovné desce vše vytřeme, zameteme, polštářek vyměníme - ale co s kobercem? Máme rušit během cvrkotu pobíháním s vysavačem nebo riskovat, že si někdo lehne na mokrý (barvící) flek po předchozích hostech? Máte možnost požádat obsluhu o další polštáře nebo deku, na gauči vás jistě také nic neotlačí. Přesto se pokusíme doplnit všechna podia ještě více polštáři, abyste se u nás cítili jako ve vatě...
Živnostník   (21.02.-23:47)
Pro Páju: Shodneme se, že příliš hluční hosté jsou problém (skoro všude), ale zakázat vstup dětem? A co puberťáci? A co hlasitě se smějící dospělí? A co větší společnosti? A co skupina dospělých s jedním dítětem? To by asi byl velký problém rozlišovat a nebýt nespravedlivý... Máte-li možnost, přicházejte dřív odpoledne nebo v neděli, to bývá klidněji... A nebo poproste obsluhu, v rámci možností vás přemístí na druhý konec čajovny, abyste nebyli obtěžováni hlukem. Měli jste spíš asi smůlu, nebývá to až tak častý problém, většina hostů je ohleduplných...
Zénais   (20.02.-19:56)
Děkuji za úchvatné prostředí a místo, kde člověk zapomíná na starosti všedních dnů, které se rozplývají v cizokrajně chutnajících doušcích čaje. Vaše čajovna přeje snům a odpočinku.
Malý tip na zlepšení - nešlo by "změkčit" místa k sezení - nějakým měkkým kobercem nebo tak? Po delším sezení už člověka bolí sedací místo:))) a nelze si ani moc dobře lehnout.
Pája   (18.02.-19:31)
Dobry den, libi se mi ze nevedete dymky, ne kazdemu se chce nasavat dym a poslouchat chrchlani vody....
Uvazovali jste nekdy nad tim ze zakazete vstup detem pod xyz let? Minuly vikend jsem u vas byla teprve podruhe, vedle nas se roztahla rodinka s opravdu neprijemnym, hlasite urvanym deckem. Z prijemne navstevy nic nebylo, dost nas to znechutilo. Rada bych k vam chodila casteji, ale urvane decka podle me do cajovny nepatri a kazi to atmosferu a chut prijit znovu...
Živnostník   (05.01.-07:55)
Kdo ví, k čemu budeme ekonomicky donuceni? Nechcete -li u nás dýmky, přicházejte co nejčastěji kvůli čaji...
Č@J   (04.01.-23:44)
Dýmky? Jak snad? NIKDY! :)
Živnostník   (27.12.-13:49)
Pro Laďku: Spojené státy necháme jiným, nezbývá než přijet k nám...
Nině: Vodní dýmky nemáme a snad ani nikdy mít nebudeme.
Nina   (25.12.-20:30)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda ve Vaší čajovně užíváte vodní dýmky.Děkuji předem za Vaší odpověď
Edík.   (23.12.-12:40)
Radujme se,veselme se,stromeček se z lesa nese..přeji celému kolektivu pěkné svátky a za všechno moc a moc dík....Edík.
Laďka   (05.12.-13:08)
Dobrý den pane Živnostníku...Pěkné webové stránky! Kdypak otevřete pobočku v Charlottesville, VA?
Niki   (23.11.-20:32)
Dneska jste byli v televizi (Prostřeno)... :D
HONZA - ČAJMEN   (17.11.-00:37)
PRO BEE: Dobrý večer, 17. listopadu je čajovna otevřena od 14:00 do 22:00
Bee   (16.11.-20:39)
Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli máte zítra, 17.listopadu, otevřeno..? Díky za odpověď
Honza - Čajmen   (27.10.-21:20)
Pro Katku: Dobrý den, zítra(28.10) je čajovna otevřená od 14:00 do 22:00.Vyhrazujeme si právo na odstranění příspěvků obsahujících nesouvisející informace (spamy, reklamy, apod.),
nebo příspěvky překračující míru našeho vkusu. Děkujeme za pochopení.