:: Čaj


Nástěnka

Vyjadřete se k těmto stránkám, čajovně a všemu co s námi souvisí, zanechte vzkaz nám či jiným návštěvníkům, máte-li chuť, čas i čím přispět.
My rádi obdržíme onu pověstnou "zpětnou vazbu" například touto cestou a někdo jiný si zase rád přečte Váš názor.
Tedy neváhejte a pište.
DĚKUJEME.

Text nového vzkazu:

Jméno:  Email: 

ČAJEPIČ   (28.05.-09:57)
Tak v ve vyhlášeném berlínském Teesalon už mají první (!) čaj z letosšní sklizně.

Čajovno, sýkorko, jak jsem tě mohl opustit...
Malfin   (11.05.-14:20)
Vaši čajovnu zbožňuji a mohu říci, že souhlasím s tím, aby se vodní dýmka nestala součástí nabídky. Vaše čajovna je vždy příjemným místem, kde se úsměvy a dobrým slovem nešetří. Jen se k Vám už nedostanu tak často...
Ta, co často kupuje Halvu   (20.04.-11:01)
.. A jinak, po větší chvíli brouzdání po vašich stránkách (a že jsem dlouho nevěděla, že je vlastníte) jsem nad šálkem čaje neznámého původu, ale slastné chuti a vůně usoudila, že máte nejzábavnější čajovnické stránky, co jsem kdy viděla... Brzy přijdu na čaj a pro nějaké drobnůstky do své čajové výbavy, tomu nelze odolat!
Ta, co často kupuje Halvu   (20.04.-10:41)
Uslintané konvičky.. To mě velice pobavilo.. Někdy k vám zase zamířím... :)
Janinka   (25.03.-12:18)
Přeji překráásnýýý podmráčkový den :)
Před necelým rokem jsem se nastěhovala do ostravy z dalékého pardubicka,miluji čajovny, poklídek v nich, příjemnou atmosféru,vůně,, čajovníky :) Musím říci, že jsem dělala "expedice" po Ostravských čajvnách,ale ta vaše, ta VAšeeee, ta je uuplně nej nej nejužasnější :) Cítím se tam velmi příjemně, co mě zaujalo hned na poprvé bylo to že nevedete vodní dýmky, jelikž ty mě často z čajovny "vyženou" po chvíli. dále vaše konývky konvíčky, konývečkyy, super super. užasné pokoukání. A čajovnictvo? parááda , bezkonkurenční. ve většině čajoen se nalézají studenti, myslím v pozici čajmenů, kteří tam pak posedávájí a pokuřují a povídají, což je super, to je jasná věc. ale u Vás je to radost pohledět na Vás všechny, pořád něco kutíte, otevíráte ta nádherná šuplátka, vážíte, sypete, vaříte, pečetě, kuchtíte, kutíte, chutnáte, a hlavně: smějete se a usmíívááte a přívětivě působííte :) :) :) to je prost+ě radost tam jen vejít. Sic jeden čajovník je legrační, už několikrát mi řekl cosi, na co jsem v první moment nevěděla jak zareagovat a "zalekla" jsem se, ale ihned jsem pochopila, že to je jakási zaujímací poooza :D a vždy se tomu už jen usměji a ráda ho vidím. to se vííí :) No a čajííčky, jee, lahoda lahodná. čajíčky Vámi připravené jsou též vždy báječné. taaakže veliký dík za vše, a mohu Vám jen popřát ať jste nadále tak uspěšní, milí, přívětiví, šikovní :) Sice nemám příliš času ale přesto si ho se snažím alespoň jednou za týden nebo za 14 dní udělat a zajít na čajíček s knížkou, jelikož doma není moc prostoru na čtení. Děkuji děkuji, děkuji a ještě děkujiii
Živnostník   (06.03.-00:24)
Pro Terku: Úklid nádobí hosty se nepředpokládá (nejsme bufet), ale pokud to uděláte, nikdo se neurazí (ušetříte nám pár metrů z naší několikakilometrové denní pouti), naopak při plné čajovně přispějete k tomu, že lidé, kteří přijdou hned po Vás, nemusí hledět na použité nádobí, které jsme ještě nestihli uklidit. Navíc trošku přispějete k tomu, že jim můžeme čaj připravit o minutku dříve.
Dále - máme vonné tyčinky i svíčky, voní tu připravované čaje i palačinky. Pokud by toho bylo málo, není problém požádat obsluhu a ta Vás uvoní.
Skoro každé místo má možnost připojení na elektřinu, opět se stačí domluvit s čajovým panáčkem. Je dobré se vyhnout době mezi 17. a 19. hodinou, kdy bývá plno a nemusí být žádné vhodné místo k dispozici.
A nebojte se nás, každý dotaz zodpovíme, případný problém odstraníme (hážeme je do Ostravice, protékající kolem nás, tam se toho vejde...)
Terka   (04.03.-11:16)
Dobrý den, pokud dovolíte, ráda bych se zeptala jako naprosto nezkušená návštěvnice čajovny na pár věcí: Jak je to s "etiketou" v čajovně? Host by po sobě měl uklidit nádobí nebo to raději má nechat na čajmena? Nerada bych pány nějak urazila a dělala si z nich slouhu. To je první otázka. Další je, už jsem četla že vodní dýmky ne, ale zda u vás v čajovně voní například vonné tyčinky, či svíčky. Také jsem se chtěla zeptat, jak je to s notebookama a zásuvkama u vás? Je mi jasné, že čajovna je místem, kde člověk má načerpat novou energii a třeba si po práci odpočinou, ale já si dovedu představit, že by mi prostředí v čajovně vyhovovalo pro práci. Mnohokrát děkuji za odpovědi a těším se že vás brzy příjdu navštívit.
Živnostník   (21.02.-23:57)
Pro Zénaise: Změkčení míst kobercem je trošku problém, pokud se na něj během dne něco vylije (ukápne něco z jídla, svíčky) nebo vysype, je pak místo v podstatě nepoužitelné (a to je poměrně často). Na rovné desce vše vytřeme, zameteme, polštářek vyměníme - ale co s kobercem? Máme rušit během cvrkotu pobíháním s vysavačem nebo riskovat, že si někdo lehne na mokrý (barvící) flek po předchozích hostech? Máte možnost požádat obsluhu o další polštáře nebo deku, na gauči vás jistě také nic neotlačí. Přesto se pokusíme doplnit všechna podia ještě více polštáři, abyste se u nás cítili jako ve vatě...
Živnostník   (21.02.-23:47)
Pro Páju: Shodneme se, že příliš hluční hosté jsou problém (skoro všude), ale zakázat vstup dětem? A co puberťáci? A co hlasitě se smějící dospělí? A co větší společnosti? A co skupina dospělých s jedním dítětem? To by asi byl velký problém rozlišovat a nebýt nespravedlivý... Máte-li možnost, přicházejte dřív odpoledne nebo v neděli, to bývá klidněji... A nebo poproste obsluhu, v rámci možností vás přemístí na druhý konec čajovny, abyste nebyli obtěžováni hlukem. Měli jste spíš asi smůlu, nebývá to až tak častý problém, většina hostů je ohleduplných...
Zénais   (20.02.-19:56)
Děkuji za úchvatné prostředí a místo, kde člověk zapomíná na starosti všedních dnů, které se rozplývají v cizokrajně chutnajících doušcích čaje. Vaše čajovna přeje snům a odpočinku.
Malý tip na zlepšení - nešlo by "změkčit" místa k sezení - nějakým měkkým kobercem nebo tak? Po delším sezení už člověka bolí sedací místo:))) a nelze si ani moc dobře lehnout.
Pája   (18.02.-19:31)
Dobry den, libi se mi ze nevedete dymky, ne kazdemu se chce nasavat dym a poslouchat chrchlani vody....
Uvazovali jste nekdy nad tim ze zakazete vstup detem pod xyz let? Minuly vikend jsem u vas byla teprve podruhe, vedle nas se roztahla rodinka s opravdu neprijemnym, hlasite urvanym deckem. Z prijemne navstevy nic nebylo, dost nas to znechutilo. Rada bych k vam chodila casteji, ale urvane decka podle me do cajovny nepatri a kazi to atmosferu a chut prijit znovu...
Živnostník   (05.01.-07:55)
Kdo ví, k čemu budeme ekonomicky donuceni? Nechcete -li u nás dýmky, přicházejte co nejčastěji kvůli čaji...
Č@J   (04.01.-23:44)
Dýmky? Jak snad? NIKDY! :)
Živnostník   (27.12.-13:49)
Pro Laďku: Spojené státy necháme jiným, nezbývá než přijet k nám...
Nině: Vodní dýmky nemáme a snad ani nikdy mít nebudeme.
Nina   (25.12.-20:30)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda ve Vaší čajovně užíváte vodní dýmky.Děkuji předem za Vaší odpověď
Edík.   (23.12.-12:40)
Radujme se,veselme se,stromeček se z lesa nese..přeji celému kolektivu pěkné svátky a za všechno moc a moc dík....Edík.
Laďka   (05.12.-13:08)
Dobrý den pane Živnostníku...Pěkné webové stránky! Kdypak otevřete pobočku v Charlottesville, VA?
Niki   (23.11.-20:32)
Dneska jste byli v televizi (Prostřeno)... :D
HONZA - ČAJMEN   (17.11.-00:37)
PRO BEE: Dobrý večer, 17. listopadu je čajovna otevřena od 14:00 do 22:00
Bee   (16.11.-20:39)
Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli máte zítra, 17.listopadu, otevřeno..? Díky za odpověďVyhrazujeme si právo na odstranění příspěvků obsahujících nesouvisející informace (spamy, reklamy, apod.),
nebo příspěvky překračující míru našeho vkusu. Děkujeme za pochopení.