:: Čaj


Nástěnka

Vyjadřete se k těmto stránkám, čajovně a všemu co s námi souvisí, zanechte vzkaz nám či jiným návštěvníkům, máte-li chuť, čas i čím přispět.
My rádi obdržíme onu pověstnou "zpětnou vazbu" například touto cestou a někdo jiný si zase rád přečte Váš názor.
Tedy neváhejte a pište.
DĚKUJEME.

Text nového vzkazu:

Jméno:  Email: 

Rybízek Peťa   (17.05.-22:17)
Zdravím.. :) díky moc za degustaci, bylo to opět moc fajn..škoda absence Castletonu, po loňsku sem se na něj celkem těšil.. už se těším na nějakou další tea akci.. zatím.. :)
Kristýna   (23.04.-17:09)
Dobrý den. Všimla jsem si,že ve vaší čajovně máte dost minerálů,já vyrábím dekorace z minerálů,ktrerá by se vám tam určitě hodila. Kdyby byl zájem pošlu foto:)
Živnostník   (07.04.-09:51)
Ivo Šimková, žádné heslo nepotřebujete, stačí si v menu na levé straně vybrat sekci a dál se proklikat dle zájmu. Žádné heslo Vás nikde nebude omezovat. Pokud by se něco nezdařilo, stačí objednávku poslat obyčejným mailem.
Iva Šimková   (01.04.-09:33)
Dobrý den,hledám hledám a nenacházím,kde bych se mohla zaregistrovat jako nový uživatel a získat přihlašovací heslo.Prosím naveďte mne,děkuju:-)ráda bych si objednala nějaké věci.S přáním hezkého dne Iva
peťáček   (23.03.-22:02)
Pro všechny novinek v keramice a čajích bažících čajoznalých...zkuste se podívat na webovky, je tam pár změn...mj. máme čerstvé čaje, které ještě nadávno komíhaly se na keřích...
Konvička   (07.03.-15:46)
ješte pro doplnění, já i pan T. jsme měli smlouvu na ubytování,ktera byla řádne zaplacena a podepsána,nevím tady co to motá o krizi.
Roman Konvička   (07.03.-15:41)
Vážení přátelé,velice nerad reaguji na nesmyslnosti, ale jelikož mám Vaši čajovnu rád,tak si dovolím pár slov.Ubožák, který o mne píše kde se dá, všemožné hovadiny, se zkrátka jen nemuže srovnat s faktem, že slečna, která jej jednoho dne navštívila, skončilo v loži semnou a ne s ním.uznávám, nebylo to fér, ale to je tak vše.pokud má pan Tomčal nějaký problém, necht jej nahlásí policii,ale ta se tuším zabývá jen relevantními fakty a ne výmysly... a neobtěžuje tím, jako ted já uživatelé diskusního fora věnovaného čaji.Mějte se dobře.Konvička
Živnostník   (14.02.-09:05)
Jaroslave, pokud touto termoskou myslíte výrobek ze skla nebo plastu se sítkem, kde se čaj i přímo luhuje, tak prodáváme a cena je od 150 po 300 Kč.
Lukáši, pokud myslíte Kašmír, tak se zalívá vodou ochlazenou zhruba na 90 stupňů (obsahuje i zelený čaj), luhujte navolno cca 1,5 minuty. Ale nejlépe je vyzkoušet různé způsoby, protože každý má jinou chuť a univerzální návod neexistuje.
Lukáš   (10.02.-17:14)
Dobrý den chtěl bych se zeptat jak připravit čaj Kašnir Děkuji.
Jaroslav   (09.02.-20:33)
Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli se u vás prodávají ty čínské malé termosky na čaj a pokud jo, tak za kolik...
Živnostník   (07.02.-21:40)
Pro Radima: Směsí Yogi je více typů, buď je to uvedeno na balení nebo pokud je to od nás, tak 15 minut vařit lžíci směsi ve 2 dcl vody, scedit a zhruba kolik je vývaru, tolik silného černého čaje a stejně tolik mléka. Vše smíchat a dosladit třeba medem. Způsobů přípravy je více, my používáme tento.
RADIM   (07.02.-12:13)
DOBRY DEN CHTEL JSEM SE ZEPTAT JAK PRIPRAVIM CAJ YOGI.
Živnostník   (13.01.-06:13)
Zuzko,
násada na kombuchu se u nás dá koupit.
Zuzka   (11.01.-10:33)
Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat jestli je u vás možné koupit násadu na kombuchu? Děkuji za odpověď.
michal   (08.01.-22:40)
Dobrý večer milá čajovňa,chcem sa opýtať či nepotrebujete čajovníka do čajky.ďakujem s pozdravom michal. +421905834932
Martin   (31.12.-16:06)
Dobrý den chtěl jsem se zeptat na přípravu perlového čaje. v nabídce na stránkách uvádíte že je jednonálevový, ale v popisu je napsáno při dalších nálevech zvyšovat teplotu čaje. jak tedy? děkuji.
L.   (20.12.-23:55)
otevírací doba o svátcích a možnost rezervovat místo? Děkuji
Živnostník   (19.12.-15:45)
Ing.Pajšlíku, i přes to vodní dýmku nechceme a nejsme přesvědčeni o jejím pozitivním účinku (samozřejmě kromě ekonomického), zatímco negativy se jen hemží - to jsme ale tady debatovali mnohokrát.
ing. Pajšlík   (16.12.-23:58)
Ursus (03.12.-23:09): Ano, ideální by byla jedna dýmka. Provoní čajovnu homogenní vůní, promísenou pak vůni tyčinek, stejně jako se smísí účinek nikotinu s teinovým raušem. Srdce živnostníkovo potěšeno jest, neboť příliv hostů bude jeho krajícem chleba navíc.
Živnostník   (05.12.-18:11)
Evo, jak uvedeno v sekci "keramika", e-shop je jen matným zrcadlem toho, co je v čajovně. My také i doporučujeme osobní nákup, protože na internetu není všechno a osobně si i konvičku můžete lépe prohlédnout. A čím dříve před vánoci, tím je výběr větší a klidnější.Vyhrazujeme si právo na odstranění příspěvků obsahujících nesouvisející informace (spamy, reklamy, apod.),
nebo příspěvky překračující míru našeho vkusu. Děkujeme za pochopení.