:: Čaj


Nástěnka

Vyjadřete se k těmto stránkám, čajovně a všemu co s námi souvisí, zanechte vzkaz nám či jiným návštěvníkům, máte-li chuť, čas i čím přispět.
My rádi obdržíme onu pověstnou "zpětnou vazbu" například touto cestou a někdo jiný si zase rád přečte Váš názor.
Tedy neváhejte a pište.
DĚKUJEME.

Text nového vzkazu:

Jméno:  Email: 

Míša   (30.10.-13:03)
Uctivě zdravím a skláním se před jemně kořeněným humorem, v jakém jsou tyto webovky pojaty. Charakteristika Čajovníků mne přimněla vydávat tak hlasitý smích v prostorách, kde se to nehodí, že jsem se po dlouhé době skoro styděla:-) Děkuji za takové osvěžující místo, jako je Vaše čajovna (znám, občas navštěvuji) a přeji všechno dobré.
Živnostník   (20.10.-22:48)
Vážení anonymní milovníci čaje, ačkoli je zavedeným zvykem na takovéto výkřiky nereagovat, učiníme vyjímku: v době, kdy byla zveřejněna upoutávka na degustaci (před 14 dny), ani po dvou urgencích firma Oxalis na naše požadavky nereagovala, i když jsme je informovali, že už čekáme jen na ně. Odmítli jsme tedy dále otálet. Bude jen dobře, pokud se pan Zelík dozví, jak jeho firma (zaměstnanci?) funguje. Vše je samozřejmě lehce doložitelné z naší korespondence, takže očekáváme Vaši omluvu za dezdůvodné napadání.
milovníci čaje   (19.10.-08:16)
Dobrý den,chtěli jsme k Vám přijet v neděli na ochutnávku,ale rozmysleli jsme si to,proč lžete,že Vám Oxalis nadodal čaje,když už je týden máte,to se nebude panu ing.Zelíkoi líbit až mu to řekneme,co o jeho firmě píšete.Doufám,že se stala jen chyba kterou rychle napravíte.Mějte se
Nikol   (02.10.-17:07)
Zdravím Vás, chtěla bych jen poděkovat za milou obsluhu u Vás. Jeden z vašich Čajovníků mne svou hláškou "Sedněte si kde chcete, mě je to jedno" rozesmál opravdu na dlouhou dobu. Tak díky a zase jednou nashledanou:)
Bob   (20.09.-16:15)
PAVEL> Paklize se sejdem je tomu obvykle v patek, lec pravidelnost v tom neni, nebot se to meni mesic od mesice. Hravat zaciname relativne pozdeji cca 21-22 hod. Kdyz budes mit stesti narazis na nas, pridat se muzes a uvidime.
Pavel   (14.09.-10:22)
Zdravím.Scházejí se v pátek u vás stále hudebníci na různé etnické nástroje ? Myslíte, že bych se mohl přidat s didgeridoo ?
fildoska   (09.09.-21:27)
vypada to tady moc dobre! odkud kupujete? od milcu?
Pavel   (03.09.-08:43)
Též se chci zeptat,jestli bude v září degustace darjellingů ? dík za odpověď
Jirka   (02.09.-14:33)
Zdravím a chci se zeptat,kdy bude degustace second flushů darjeellingů.Bude to v září ?
Živnostník   (28.08.-09:59)
Pro Assama - k čemu je zbytečný dotaz na půjčení vodních dýmek (ještě s pravopisnými chybami), když je nemáme a nikdy mít nebudeme, protože se nám jeví nemorální vydělávat na ničení zdraví hostů. Po odpovědi na mailovou adresu jsme dotaz i reakci vymazali, tak jako to dělají všichni, co je na tom tak nepochopitelného? Asi jste skutečnou cenzuru nezažil...
Assam   (27.08.-11:13)
Dovětek.Vždyť tam nebylo žádné sprosté slovo.
Assam   (27.08.-11:12)
Koukám cenzura.Hmmm
Darjee   (19.06.-01:08)
O tomto čaji se můžete dočíst mnoho na této adrese, doporučuji však přečíst hlavně diskuzi pod článkem, ze které myslím si jasně vyplývá, že jeho zdravotní účinky nekorespondují s titulem, kterým se tento čaj honosí.

(odkaz označte a zkopírujte)
lekarna.cz/hannasaki-caj-spalujici-tuky-4sacky-x-25g/
Polidarová   (18.06.-10:06)
Dobrý den,chci se zeptat na složení čaje,který má spalovat tuky-prý? Jmenuje se hannasaki.Děkuji
Bob   (14.06.-02:54)
Vyzva zjevne splnila svuj ucel, takze vracim vysledky zpatky na zaklade posledni reakce pana zivnostnika. Rozhodne zajimava zkusenost. Takze bych timto dane tema uzavrel, nebude-li mit nekdo nutkavou potrebu jeste zareagovat, dekuji za pochopeni.
Daniel   (13.06.-11:58)
Ano Petře, "tabulka má pro něj význam jen orientační, jako zajímavost srovnání vlastního náhledu s ostatními". Bohužel nemohu srovnat, když na prvních místech výsledků je něco, co jsem nehmohl porovnat. Nikde jsem nehodnotil ani nápad ani filosofii degustací. A nebyl jsem na první. O mé anonymitě nemůže být řeč, neb rezervace byly na jméno, přesto reaguji i e-mailem živnostníkovi a žádané tabulky se snad dočkám..
Bob   (13.06.-11:11)
PETR: kdyz uz vynasis vesele soudy, tak bych vzal v potaz, ze
1) ten "kverulant" vyslovil nazor ktery ma vice ucastniku predevsim z 1. kola ochutnavky,
2) nebyl pouze kriticky - navrhl konstruktivni reseni, ktere by ho stalo cas,
3) nevim odkud mas, ze se misto podekovani dostalo jen kritiky - nase opakovana ucast a vlozene penize jsou snad nerelevantni?
4) pokud na zaklade naseho nesouhlasu, ktery jsme se pokusili konstruktivne doresit i osobne pan zivnostnik na celou vec misto reseni zareaguje tim, ze dalsi ochutnavky nebude poradat, protoze kdo nic nedela, nic nezkazi, tak to dela s vedomim toho, ze nas to bude mrzet - a to i ty "kverulanty" - protoze zajem je, kdyby nebyl nebudeme se obtezovat mu to ani rikat, ani nabizet pomoc pri zpracovani vysledku, coz jsme udelali ja i Dany.

Jeden rozpor v hodnoceni vysledku ma tezko tak velkou moc nad tim zda v tom pokracovat nebo ne, takze jsem presvedcen ze skutecne duvody tehle nechuti jsou hlubsi, nez jedna kriticka situace. Ale asi se to tak trochu hodi do kramu...
Petr   (13.06.-09:41)
Vzkaz pro Živnostníka: nenechte se zviklat jedním kverulantem, bylo by škoda v degustacích nepokračovat, neb je to výborný nápad, v našich končinách zcela určitě ojedinělý. I když určitě nepotěší, že za tolik námahy se Vám místo poděkování dostane jen kritiky.
A ohledně výsledků degustace(í)-každý, kdo se zúčastnil, si jistě udělal svoji vlastní představu o kvalitě předvedených čajů a tabulka má pro něj význam jen orientační, jako zajímavost srovnání vlastního náhledu s ostatními. A kdo se degustací nezúčastnil, tomu bude jedno, zda tabulka hodnotí vzorků 19 nebo 25. Filozofií degustací (alespoň se domnívám) je udělat si představu o kvalitě letošních čajů určité charakteristiky nabízených dovozci, a nikoliv mistrovství DJ s absolutním vítězem a výsledkovou listinou.
Živnostník   (12.06.-22:53)
Výsledková souhrná tabulka se vrátí zpět. Až budu mít chvíli času, zašlu výsledek 1. kola separátně Danielovi, pokud ovšem vystoupí z anonymity a pošle svůj mail. (Bez ohledu na cenu - 1. Sikkim, 2. Puttabong, 3. shodně Castleton, Singbulli a Banockburn). Jsem jen krůček od toho, abychom další degustace již nepořádali, protože je to příliš nákladné a vysilující... První SF už jsou na cestě do ČR, raději je asi ochutnáme jen jednoduše my čajovníci. Všem ostatním se omlouváme, ale ...
Daniel   (07.06.-11:40)
S ohledem na fakt, že to asi takhle vnímám jen já, nabízím se na zpracování těchto dvou tabulek.Vyhrazujeme si právo na odstranění příspěvků obsahujících nesouvisející informace (spamy, reklamy, apod.),
nebo příspěvky překračující míru našeho vkusu. Děkujeme za pochopení.