:: Čaj


Nástěnka

Vyjadřete se k těmto stránkám, čajovně a všemu co s námi souvisí, zanechte vzkaz nám či jiným návštěvníkům, máte-li chuť, čas i čím přispět.
My rádi obdržíme onu pověstnou "zpětnou vazbu" například touto cestou a někdo jiný si zase rád přečte Váš názor.
Tedy neváhejte a pište.
DĚKUJEME.

Text nového vzkazu:

Jméno:  Email: 

Lukáš   (16.11.-09:03)
Pane Živnostník...stačilo ANO,takže nerýpejte.děkuji.
Živnostník   (16.11.-00:39)
Luky: ANO. A nerýpej. Právě dokončujeme dost změn jak v sortimentu, tak cenách (zpravidla směrem dolů!), takže ještě chvíli ...
Lukáš   (15.11.-16:11)
Zdar a sílu! mám skromný dotaz k aktualizaci Nabídníku čajovny, zejména pak k Aktuální čajové nabídce na těchto stránkách...proběhne?děkuji.
Retuše   (26.10.-21:54)
Vzkaz pro pana Hvězdu:"Měl jste pravdu,vázání jednotlivých stébel rákosu k sobě,byla opravdu úžasná meditace..".Děkuji za možnost ji podstoupit.Vaše Retuše.
Živnostník   (25.10.-21:51)
Velká Aleno, pro informaci Vám i budoucím: Jak výše uvedeno, otvírací hodinou je mimo léto ve všední dny 10. hodina, o víkendech a všech svátcích 14. hodina. Na tyto časy se můžete celoročně spolehnout, v rámci možností nezavírámě ani ve dnech plánovaných výpadků dodávak vody, elektřiny,... Zavřeno máme jen dvakrát ročně, a to zpravidla 24. + 25.12. a 31. 12 a 1. 1. Pokud Vás je více než deset a nemůžete čekat na standardní otevírací hodinu, dá se (nejlépe telefonicky) dohodnout i dřívější otevření.
V sobotu 6. 11. máme vyjímečně otevřeno od 10. hodiny, protože v naší vile se konají volby.
Alena Velka   (22.10.-09:36)
Ahojky cajovno, pisu vam sice z Bratislavy, ale kazdy rok jezdime do Ostravy za rodinkou. Chci vas jenom pochvalit, protoze vasi cajovnu mam ze vsech nejradeji, citim se tam skvele a caje, pochutiny jsou proste skvele. Ted se chystame na Dusicky, tak se urcite stavime. Chci se zeptat, jak budete mit pres svatky otevreno? Drzte se i nadale. S pozdravem cajomilka z bratky.
Živnostník   (27.09.-00:43)
Nejen pro Zuzku:
Návrat do rodného pelíšku je zahalen mlhami, jediná jistější zpráva je, že rekonstrukce bude probíhat až do konce července 2005. Takže je ještě příliš časně na rozhodnutí. Teoretická šance samozřejmě existuje.
Luccia   (24.09.-15:42)
Zdravim cajovniky od Sykorova mostu! Mavam Vam vsem z Glasgow, kde jsem uz stihla navstivit a otestovat spratelenou cajovnu Martinovu.. Je trochu divocejsi, malinko jinak zamerena.. Ale je to velmi prijemny ostruvek cajove pohody v mori bezvercu.. Ackoliv.. I v letadle, v papirovem kelimku, se mi dostalo dousku VYTECNEHO silneho cerneho caje.
No vsechno Vam to o Vanocich popovidam:)
Cajovani ZDAR!
Pusu vsem:)
Zuzka   (22.09.-18:16)
Zajimalo by me jestli se po rekonstrukci vratite do puvodnich prostor u Sykorova mostu?
knihovnik   (18.08.-15:14)
skvele moderni etno doporucuji: http://www.heretik.net.
zdravi strejda knihovnik
Živnostník   (20.07.-23:41)
Milá Pillo, zelených novinek je povícero, zatím vše z Číny: Zelené jezero, Voňavé ulitky, Putuo, Čajový král (momentální výpadek bude urychleně doplněn), Dračí studna Tygří pramen, Packa střírbné opice, Nefritová rosa, ... a další postupně stále přicházejí. Stojí za to se zastavit, protože kdo zaváhá ..... - nepije!
Pilla   (17.07.-19:00)
Dobrý den.Zajímalo by mne zdali máte nějakou zelenou specialitku z letošní sklizně.
Posílám vám pozdrav z Novojičínské čajovny Archa
BOB   (26.06.-18:27)
:-DDD
JOHANKA   (17.06.-23:17)
Můj milý čajovnický lide! Chcete povyprávět, jak jsem se svou kamarádkou Barbarou cca před šesti týdny našla cestu k přestěhované Čajovně? (jak jinak než s velkým Č) To bylo tak: Mapka uložená do výlohy bývalé čajky radí, kolik kroků máme ujít...to jistě všeci víte...do nového sídla. A protože jsme pro každou bláznovinu, počítaly jsme své dívčí krůčky snad do pěti set. Procházíme kolem autoprodejny, když v tom na nás zvolá naprosto neznámá paní asi z dvaceti metrů: Jdete do čajovny??? Nevím, čím jsme usměrnily její myšlenky na pravděpodobnost naší návštěvy onoho místa, ale máchla rukou přesně na opačnou stranu, než kde čajka ve skutečnosti je. A tím nás ta milá paní prekérně zmátla. Nás, absolutní neznalce Slezské Ostravy, tedy té, která se nachází "kdesi za Sýkorákem"... Nemohlo nastat nic jiného, než že jsme se snažily vyšplhat do kopce za autoprodejnou a tentýž kopec se snažily zdolat z různých stran...Chacha a tou dobou jsme měly být už obě doma...tedy já jsem byla vzdálena od domu přes celé město... Ale příběh pokračuje: Na oné "hoře" jsme nalezli překrásný palác, teda aspoň jako palác to vypadalo a vás se ptám, zda netušíte, oč tu běží... Jo, chytá mě zas Shakespeare...respektive o jaký barák se jedná-je postaven na úplném vrcholku toho kopce, který leží přes cestu naproti čajce:-) Nutno dodat, že se v nevelké vzdálenosti potulovaly (nezávisle na sobě) dvě (pravděpodobně) duševně choré ženy. Jedna zmateně pendlovala po cestě od okraje k okraji, trhala kytičky a vypadala šťastně...rozdíl mezi opilcem a duševně nemocnou osůbkou snad ještě poznám, a ta druhá, ta si zpívala piesničky. To už jsme se nemohly udržet a vyprskly smíchy. Říkaly jsme si, jestli je to vůbec normální a vůbec, zda celá Slezská není po sedmé hodině večerní nějak prokletá... 1) telepatka na milovníky čaje, 2) nemocná bylinářka, 3) nemocná zpěvačka. Zmožené, unavené, psychicky vyčerpané a bez elánu dál hledat jsme zahlédly z kopce rozestavěný hypermarket a to byl skvělý posunek od Boha, kudy se jako teda máme dát a že si máme nejdřív pořídit fotografickou pameť na mapky, než se někam vydáme :-) Přesídlenou Čajovnu jsme nalezly a okouzleny interiérem jsme se odtamtud skoro nechtěly hnout - tak jsme si na památku zakoupily alespoň krásné pohledy s čajovým Péťou a drobné vynikající zákusky!!! A to je konec přátelé :-)))
Bob   (17.06.-16:15)
V sobotu 19.6. se koná na Slezskoostravském hradě festival Slunovrat, Vystupí mezi jinými Tomáš Kočko, České srdce, Czeltic Cross, Zpocený oko a další. Začátek od 12 hod.
Andre   (17.05.-11:00)
A to tak jednou procházkuju kolem řeky... a co vidím..sním či bdím ... pasáž se bourá - čajka nikde... jak me píchlo u srdička... ale koukám, že se vesele pokračuje dál- jupííí. Tak ať se vám daří a já se teším, až při nejbližší návštěvě OTRAVY, doprocházkuju až k vám. Pa pa .. stará malá známá .. malá stará známá ..st...Andrea
Bob   (03.05.-02:56)
Už to začíná, první letošní čerstvé čaje jsou zde - např. zelený Yunnan, čínské červené čaje, a hned 3 prvosklizňové Darjeelingy. Přijďte ochutnat.
Kočka   (13.04.-22:40)
Moc děkuji celé čajovně,že zařadila do svého prodeje čaj se jménem mého psa.
Ikdyž jávané se trochu spletli..protože se to píše Chin Shin..
Bob   (05.04.-10:15)
SVATA: Nejprve díky a teď k té připomínce. Je nutné zabránit tomu, aby se z databáze dynamicky vygenerovaná stránka neukladala do cache, protože je to stále tatáž stránka, prohlížíš-li si nabídku čaje nebo keramiky, prohlížeč to pak má tendenci vyřešit tak, že se ti například po první zobrazené stránce výpisu keramiky ukazovala nadále již jen tato stránka nebo její grafika jen z cache - tudíž neaktuální a mnohdy třeba chybný obsah. Dalším důvodem je fungování objednávkového systému... Když jsem stránky dával dohromady, snažil jsem se všude nechat dost navigačních prvků pro návrat či přechod na jnou stránku. Pokud máš problém pohnout myší na některý z nich, pak máš mou účast, bohužel ne mou podporu;-)), máš-li chut napiš nám email, kde a jak tě tato věc iritovala, popřemýšlím, zda to nemohu vylepšit, ale stránky i nadále pozůstanou s vypršenou platností. Problém s cachí je nežádoucí mnohem víc, než to omezení tvého pohodlí. Žadný provozovatel internetové aplikace jako jsou webshopy či mailové portály nemůže zakázat, aby uživatelé používali tlačítko Zpět, takže se tytéž hlášky mohou objevit i tam, pokud se tak vracíš. S úctou, Bob
Svata   (03.04.-22:13)
Přeji dobro všem bytostem. Kéž jsou všichni šťastni.

Co dodat ke Vasim strankam. Jsou dobre me se tedy libi. Nabidku zbozi mate a plne souhlasim s osobni nastevou nez-li pred postou. Nekolikrat jsem byl u Sykoraku nez jste se prestehovali. Mate kvalitni sluzby i nabidku zbozi a informaci. Dost chvaly i trochu kritiky ne na Vas, ale na webmastera, totiz mohl by predelat stranky, aby nevznikala hlaska 'platnos stranky vyprsela' pri zpetnem kliknuti. To je jedine co me nepotesilo a myslim, ze by to lidi ocenili, kdyz se divaji na nabidku zbozi. Jinak jsou skvele, nejsou preplacane, jsou prehledne, tak jak maji stranky byt, proste supr. At se dari.
Sám sobě útočištěm, sám sobě světlem. Asket web: www.timeless.czVyhrazujeme si právo na odstranění příspěvků obsahujících nesouvisející informace (spamy, reklamy, apod.),
nebo příspěvky překračující míru našeho vkusu. Děkujeme za pochopení.