:: Čaj


Nástěnka

Vyjadřete se k těmto stránkám, čajovně a všemu co s námi souvisí, zanechte vzkaz nám či jiným návštěvníkům, máte-li chuť, čas i čím přispět.
My rádi obdržíme onu pověstnou "zpětnou vazbu" například touto cestou a někdo jiný si zase rád přečte Váš názor.
Tedy neváhejte a pište.
DĚKUJEME.

Text nového vzkazu:

Jméno:  Email: 

Živnostník, druhé vydání   (07.02.-02:19)
Tož jsme otevřeli... Vy, jenž bláhově vyžadujete dokonalost, nespěchejte s návštěvou, mohli byste mít psotníček. Vy, jenž se už nemůžete dočkat čaje a jiných útěch, jste vítáni. Máme sice kruhy pod očima, protože skutečně jedeme na tři směny (i v noci doděláváme vše potřebné), ale už jsme se na Vás nemohli dočkat!
Jen tiše doufáme, že nás nenecháte zahynouti, protože nikdy není jisté, jestli Vás nebudeme chodit strašit a vracet Vám všechny ty nářky a starosti, které jste u nás za ta léta zapomínali.
S nejstatečnějšími, kteří chodí denně, nyní hrajeme hru "Najdi deset rozdílů" - co vše se do druhého dne vylepší. Držte nám palce, my Vám držíme místo!
Zicher   (03.02.-21:32)
Sykorak otevrel, jupi, jupi jupi :o) ... Tak jsem se byl podivat na nove sidlo Cajovny a to jsem teda koukal ... Palacinky stejne dobre jako driv, caje nemene vytecne, obsluha jako obvykle perfektni (ach, ja lichotnik ;o) ...) ... Vsichni ostatni hoste, nedejte nasi Cajovne zahynouti, od vchodu puvodni cajovny do noveho sidla je to jen 626 kroku, to snad neni problem ujit :o) ...
Zicher   (02.02.-22:19)
A hele, on tu ten otviraci termin visi uz par dni .. Oni to snad kluci zitra opravdu otevrou :o)))
Sfinga   (27.01.-19:20)
Tak už se na Vás těším, jsem zvědavá jak to bude u Vás vypadat. Mnoho zdaru
Živnostník potřetí (a snad už naposledy)   (26.01.-23:42)
Konečně se zdá, že úřednická chobotnice dodělává a snad již konečný termín otevření je ÚTERÝ 3. 2. od 14 hodin! Prosíme, neklňte nám, děláme co můžem a už nás to taky strašně nebaví...
MYČKA Q   (26.01.-11:42)
Všem stagnujícím myčkám: Halóóó!!! Proberte se a přijďte taky ty prstíčky ponořit do sádry, zašpinit barvou a odřít šmirglíkem!!! Dyť potom ti naši kluci čajmenští neuzvednou ni konvičku, ni šálek!!!! :-)))
Hopinky hopinky do práce!! (jak říká Tomík).
A s sebou nějaké buchty- vzkazujeme my ostatní...(pro Péťu maso :))
Živnostník   (25.01.-23:47)
Opět jsme podcenili ržání úřednických šimlíků a šimlic, opět budeme nuceni posunout termín otevření, tentokráte asi na pondělí 2. 2. (na Hromnice o hodinu více!) Nezoufejte, my zoufáme za Vás!
Živnostník   (22.01.-23:49)
Všem, všem, všem! Konečně se vše chýlí ke šťastnému závěru! Zaznívají poslední tóny tance s úřednickými vlky (čest vyjímečným hodným Karkulkám), utichají údery nástrojů ve prospěch ukojení malířsko natěračských choutek. Hadříky pulírují, vysavače vysávají, lepidla lepí, stěrače stírají, ... Proč to tak dlouho trvá? Budova byla socialismem raněna více než se zdálo, utřít jí slzičky nebylo vždy nejlehčí. Však již se vynořuje z hlubin. Také ne vždy bylo dostatek pomocníků, takže jsme kolikrát museli nastoupit i my, kteří umíme tak akorát pindat. Takže pokud nás bohyně milostrdenství Kuan Yin neopustí, snad otevřeme prvně v pátek 30. 1. Je to však předběžný termín, to zná jen ten, kdo ve staré budově kutal a také s úředníky válčil, že do poslední chvíle nic jistého není ... Telefonní číslo naše staré ale již funguje, takže vše je možné raději ověřit. Samozřejmě, že jakmile již bude pevný termín znám, bude tady i na staré čajovně. Pak už to bude jen na Vás, zda nám nedáte zahynouti a těch 400 metrů navíc ujdete.
Už se těšíme, až zahodíme montérky a zas budeme kroužit mezi Vámi... Snad i omluvíte lehoučká provizoria, která ještě budou povrzávat.
Luccia   (22.01.-19:08)
O vy chachari, ja Vam nejak presavam rozumet! Bohulibemuzavislemucajovemu spolecenstvu preji mnoho sil a zeleznou vydrz v priprave etericky mihotaveho domova.. Snad Vam brzy dovezu salek vody z Dunaje..:) Prozatim posilam alespon ten nejkrasnejsi usmev vsem cajovym dricum. (Ne, nesmeju se Vasi drine, jak by mohl nekdo maly a vousaty mylne interpretovat moje poetismy:) Chybite mi, magori moji nejmilejsi..
Bob   (19.01.-11:45)
Pavel: Psům bylo v staré čajovně vždy otevřeno, zatím nebyl důvod to měnit. Leč na staveništi by se jí asi nelíbilo, takže posečkej.
Rudolf Jelínek   (18.01.-00:16)
Tož tež temu Becherovi - dybych mjal tež taku kořalňu jak ty, tož tež dělam skrytu reklamu tym ožralcam. Bo mam pendrek, tak včil chlašču to Pigi - no bez teho ruma se to něda. A eši chceš nagrcať, tož si napiš.
Bob   (17.01.-01:49)
Jan Becher: OOOO! Prudič! Fajné... tomu řikam slovní průjem, och, díky:-)))) Tož je mi záhadu, kdy a kdě si začal postrádať tych výdobytků české pivní kultury, já na ně narážam, kdě se jen dá. Ať žiju nočné tramvaje ze Stodolní! O sve pivo sa neboj, drž sa sveho PIGI, a s čajovnama si nerob hlavu, ja. Ale v jednem ti musim dáť za pravdu, kerý nepil senču s rumem, o čaju vi kulove.
Tomáš   (15.01.-17:27)
teda ten becher to je pekne netolerantni clovek. lasku a mir clovece. Vsichni jsme prece bozi stvoreni...Ty mas svoji svobodu pit caj z Tesca za deset korun krabicku a my mame pravo zit cisty, krasny zivot mimo konzumni spolecnost. Bud tolerantni, nebo se spatne prevtelis....
Jan Becher   (15.01.-16:08)
zveda se mi zaludek z toho jak je furt vsichni chvalite. Copak se zde nenajde nekdo kdo bude schopen zkonstatovat, ze cajovny jsou cizackym elementem na poli ceske kultury? Tahnete do indie a do nepalu, zadam navrat hospod, baru a hampejzu vseho druhu. Cajovy povl nema narok narok nma systematicke kazeni nasi mladeze,proc mladi lide fetuji? protoze chodi do cajoven a nemaji cas, aby se poradne nametli a ve stavu poznese mysli, jez se priblizuje stavu nirvany dikutovali o zavznych otazkach Sparty, Baniku, prezidenta a toho ze stara je ... blba. Mor na Vas. Atom na Vas. Prijice na Vas ano a mozna i Helenu Vondrackovou bych na Vas pustil. Zadam zpet krasny svet plny zvratku, pomocenych toalet a typickeho oderu. Caj muze byt jenom PIGI v sacku z Tesca za 10 korun krabicka!A jeste k tomu s rumem.
Pavel   (15.01.-12:35)
Zdravím čajové mistry. Je možné si k čajovému posezení vzít i věrnou, milou a klidnou labradoří slečnu. Jinak přeji úspěšné podnikání v novém.
Iveta   (06.01.-12:43)
Zdravím z Vyškova, kde se u konkurence (v Modré čajovně) vyrovnávám s deficitem čajových nápojů a vůní. Pokud Ali Babova zvůle potrvá, budu muset využít služeb čajové pohotovosti (snad i vozítka s houkačkou)...
Vojtíšek   (05.01.-20:12)
Mám 3 puchýře a 2 škrábance a třísku v ruce a modřinu na loktu ... že já raději nešel do školy nebo nehrál na kytaru ...
Ale jinak je vše v nejlepším pořádku a doufám, že jste nakoupili šmirgl :o))))) .
KAMÍÍÍL   (05.01.-00:30)
Mohu potvrdit že nová čajovna má šanci pojmout nás čajechtivé v počtu takřka neomezeném a zároveň držím pěsti - aby se vás drželo štěstí - čajová bandičko !!! Adaptace bude fuška, ale výsledek bude stát za to !!! Toš ČAJU ZDAR a NAM ( =VAM) TEŠ!!!
Živnostník   (03.01.-21:42)
Za všechny čajodělníky: aktuální stav - evakuace dokončena, stará i nová čajovna ve stejném stavu - jak po výbuchu. Braunův chaotický pohyb se ale snažíme usměrňovat k čajomilým strukturám, takže nezoufejte - spolu s námi! Anžto převádíme telefon, naše číslo nyní nefunguje, ale od cca 15. 1. se opět uslyšíme na stejném čísle. V případě akutní potřeby volejte 603 981 410, ale nic víc, než je zde uvedeno, se asi nedozvíte. A je možné, že kvůli tomu spadneme ze žebříku. Ale taková buchta, to vás omluví... A nebo pokud máte zbytečný tkaný koberec, zajímavý kus nábytku (skříňka, stoleček, židlička - prostory jsou velké převeliké), rádi poplkáme a zdarma odvezeme.
Zároveň zajišťujeme čajovou pohotovost pro zvláště akutní případy, kdy by hrozila přímá újma na zdraví z nedostatku čaje - kdo pro čaj přijde, nesmíme ho odmítnout (snad ho najdeme). Dosti tlachů, zítra zase zrána do boje!
janusz   (03.01.-16:43)
Zdravim vsechny. Mam pred sebou mapu Ostravy a jen ztezi zadrzuji slzy dojeti. Nove sidlo cajovny, dle mych propoctu, bude jeste o 500 m bliz k Bazalum, a o 750 m bliz k Bohuminu. No neni zivot krasny?Vyhrazujeme si právo na odstranění příspěvků obsahujících nesouvisející informace (spamy, reklamy, apod.),
nebo příspěvky překračující míru našeho vkusu. Děkujeme za pochopení.