:: Čaj


Nástěnka

Vyjadřete se k těmto stránkám, čajovně a všemu co s námi souvisí, zanechte vzkaz nám či jiným návštěvníkům, máte-li chuť, čas i čím přispět.
My rádi obdržíme onu pověstnou "zpětnou vazbu" například touto cestou a někdo jiný si zase rád přečte Váš názor.
Tedy neváhejte a pište.
DĚKUJEME.

Text nového vzkazu:

Jméno:  Email: 

Živnostník   (22.01.-23:49)
Všem, všem, všem! Konečně se vše chýlí ke šťastnému závěru! Zaznívají poslední tóny tance s úřednickými vlky (čest vyjímečným hodným Karkulkám), utichají údery nástrojů ve prospěch ukojení malířsko natěračských choutek. Hadříky pulírují, vysavače vysávají, lepidla lepí, stěrače stírají, ... Proč to tak dlouho trvá? Budova byla socialismem raněna více než se zdálo, utřít jí slzičky nebylo vždy nejlehčí. Však již se vynořuje z hlubin. Také ne vždy bylo dostatek pomocníků, takže jsme kolikrát museli nastoupit i my, kteří umíme tak akorát pindat. Takže pokud nás bohyně milostrdenství Kuan Yin neopustí, snad otevřeme prvně v pátek 30. 1. Je to však předběžný termín, to zná jen ten, kdo ve staré budově kutal a také s úředníky válčil, že do poslední chvíle nic jistého není ... Telefonní číslo naše staré ale již funguje, takže vše je možné raději ověřit. Samozřejmě, že jakmile již bude pevný termín znám, bude tady i na staré čajovně. Pak už to bude jen na Vás, zda nám nedáte zahynouti a těch 400 metrů navíc ujdete.
Už se těšíme, až zahodíme montérky a zas budeme kroužit mezi Vámi... Snad i omluvíte lehoučká provizoria, která ještě budou povrzávat.
Luccia   (22.01.-19:08)
O vy chachari, ja Vam nejak presavam rozumet! Bohulibemuzavislemucajovemu spolecenstvu preji mnoho sil a zeleznou vydrz v priprave etericky mihotaveho domova.. Snad Vam brzy dovezu salek vody z Dunaje..:) Prozatim posilam alespon ten nejkrasnejsi usmev vsem cajovym dricum. (Ne, nesmeju se Vasi drine, jak by mohl nekdo maly a vousaty mylne interpretovat moje poetismy:) Chybite mi, magori moji nejmilejsi..
Bob   (19.01.-11:45)
Pavel: Psům bylo v staré čajovně vždy otevřeno, zatím nebyl důvod to měnit. Leč na staveništi by se jí asi nelíbilo, takže posečkej.
Rudolf Jelínek   (18.01.-00:16)
Tož tež temu Becherovi - dybych mjal tež taku kořalňu jak ty, tož tež dělam skrytu reklamu tym ožralcam. Bo mam pendrek, tak včil chlašču to Pigi - no bez teho ruma se to něda. A eši chceš nagrcať, tož si napiš.
Bob   (17.01.-01:49)
Jan Becher: OOOO! Prudič! Fajné... tomu řikam slovní průjem, och, díky:-)))) Tož je mi záhadu, kdy a kdě si začal postrádať tych výdobytků české pivní kultury, já na ně narážam, kdě se jen dá. Ať žiju nočné tramvaje ze Stodolní! O sve pivo sa neboj, drž sa sveho PIGI, a s čajovnama si nerob hlavu, ja. Ale v jednem ti musim dáť za pravdu, kerý nepil senču s rumem, o čaju vi kulove.
Tomáš   (15.01.-17:27)
teda ten becher to je pekne netolerantni clovek. lasku a mir clovece. Vsichni jsme prece bozi stvoreni...Ty mas svoji svobodu pit caj z Tesca za deset korun krabicku a my mame pravo zit cisty, krasny zivot mimo konzumni spolecnost. Bud tolerantni, nebo se spatne prevtelis....
Jan Becher   (15.01.-16:08)
zveda se mi zaludek z toho jak je furt vsichni chvalite. Copak se zde nenajde nekdo kdo bude schopen zkonstatovat, ze cajovny jsou cizackym elementem na poli ceske kultury? Tahnete do indie a do nepalu, zadam navrat hospod, baru a hampejzu vseho druhu. Cajovy povl nema narok narok nma systematicke kazeni nasi mladeze,proc mladi lide fetuji? protoze chodi do cajoven a nemaji cas, aby se poradne nametli a ve stavu poznese mysli, jez se priblizuje stavu nirvany dikutovali o zavznych otazkach Sparty, Baniku, prezidenta a toho ze stara je ... blba. Mor na Vas. Atom na Vas. Prijice na Vas ano a mozna i Helenu Vondrackovou bych na Vas pustil. Zadam zpet krasny svet plny zvratku, pomocenych toalet a typickeho oderu. Caj muze byt jenom PIGI v sacku z Tesca za 10 korun krabicka!A jeste k tomu s rumem.
Pavel   (15.01.-12:35)
Zdravím čajové mistry. Je možné si k čajovému posezení vzít i věrnou, milou a klidnou labradoří slečnu. Jinak přeji úspěšné podnikání v novém.
Iveta   (06.01.-12:43)
Zdravím z Vyškova, kde se u konkurence (v Modré čajovně) vyrovnávám s deficitem čajových nápojů a vůní. Pokud Ali Babova zvůle potrvá, budu muset využít služeb čajové pohotovosti (snad i vozítka s houkačkou)...
Vojtíšek   (05.01.-20:12)
Mám 3 puchýře a 2 škrábance a třísku v ruce a modřinu na loktu ... že já raději nešel do školy nebo nehrál na kytaru ...
Ale jinak je vše v nejlepším pořádku a doufám, že jste nakoupili šmirgl :o))))) .
KAMÍÍÍL   (05.01.-00:30)
Mohu potvrdit že nová čajovna má šanci pojmout nás čajechtivé v počtu takřka neomezeném a zároveň držím pěsti - aby se vás drželo štěstí - čajová bandičko !!! Adaptace bude fuška, ale výsledek bude stát za to !!! Toš ČAJU ZDAR a NAM ( =VAM) TEŠ!!!
Živnostník   (03.01.-21:42)
Za všechny čajodělníky: aktuální stav - evakuace dokončena, stará i nová čajovna ve stejném stavu - jak po výbuchu. Braunův chaotický pohyb se ale snažíme usměrňovat k čajomilým strukturám, takže nezoufejte - spolu s námi! Anžto převádíme telefon, naše číslo nyní nefunguje, ale od cca 15. 1. se opět uslyšíme na stejném čísle. V případě akutní potřeby volejte 603 981 410, ale nic víc, než je zde uvedeno, se asi nedozvíte. A je možné, že kvůli tomu spadneme ze žebříku. Ale taková buchta, to vás omluví... A nebo pokud máte zbytečný tkaný koberec, zajímavý kus nábytku (skříňka, stoleček, židlička - prostory jsou velké převeliké), rádi poplkáme a zdarma odvezeme.
Zároveň zajišťujeme čajovou pohotovost pro zvláště akutní případy, kdy by hrozila přímá újma na zdraví z nedostatku čaje - kdo pro čaj přijde, nesmíme ho odmítnout (snad ho najdeme). Dosti tlachů, zítra zase zrána do boje!
janusz   (03.01.-16:43)
Zdravim vsechny. Mam pred sebou mapu Ostravy a jen ztezi zadrzuji slzy dojeti. Nove sidlo cajovny, dle mych propoctu, bude jeste o 500 m bliz k Bazalum, a o 750 m bliz k Bohuminu. No neni zivot krasny?
bouillet   (01.01.-14:25)
TY JEDEN KOKETO, BRZY SE NA TEBE PŘIJDU PODÍVAT! +++
Živnostník   (31.12.-01:51)
Dosti smutnění, dokonáno jest! Jak je už u nás zvykem, opět v další veselý den - na Silvestra - začíná běžet nová smlouva na prozatímní Čajovnu od Sýkorova mostu. Definitivně padla uvažovaná varianta - výstaviště, pavilon E - a nyní již je jisto - stavíme si hnízdečko v ryze ostravském místě, byť historicky jiné zemi - vile uhlobarona Wilczka na Slezské Ostravě. Okukovat nás tedy můžete na Těšínské ulici 54, což je od naší milé pramáti "U Sykoraku" cca 500 m pěšky. Vydejte se na výlet od čajovny na severovýchod přes technicky dokonalý Sykorak kolem slezskoostravské radnice (secesní bílá budova na dohled od čajovny), dále pak lehce dolů kolem autosalónu Opel směrem k benzince Shell. V dolince před ní po pravé straně pod nádherným červeným bukem objevíte ohromnou hrdou žlutou vilu (bývalý rybářský svaz), v jejichž tepnách již kolotáme. Přestali jsme již být přízemní a povznesli jsme se do výšin prvního patra. Zatím však vrátka otevíráme jen montérkovaným a těm, kteří to bez čaje už nevydrží. Světu se otevřeme prodejnou cca okolo 10. 1., čajovým dýchánkům asi okolo 15. 1. Zeširoka jsme se roztáhli, takže se nemůže stát, že nebudeme mít místo! A další a další budeme postupně budovat a zkrášlovat. Nechcete tak dlouho čekat? Tak to přijďte urychlit vlastní přičinlivostí!
P.S.: Buchtou taky nic nepokazíte...
Bob   (30.12.-01:58)
A je to.
KONEC jedné éry, tak nám držte palce. Díky za Vaši účast, zachovejte nám svou přízeň a veřme, že se štastně shledáme v novém roce na novém místě.
PF 2004
Kamil D.   (29.12.-12:55)
Přeju hodně zdaru při hledání nových prostor. Ikdyž v poslední době Vaši čajovnu moc nenavštěvuju, rád bych se zase někdy na čaj zastavil. A hlavně prosím sdělte, kde si budu moct zakoupit čaj sypaný. Díky
Eva   (28.12.-13:55)
Nezbývá jen doufat, že se najdou alespoň prozatím náhradní prostory..ale Sýkorák je prostě tradice!
Iveta   (27.12.-16:06)
Pozdrav od slečny, která doufá v lepší zítřky a v přežití čajové oázy: Teprve pár měsíců se chodím nechat rozmazlovat a teď se mám vzdát čajíčků, klidu, pohody a roztomilých čajovníků posílajících úsměvy, bonbónky a pohlazení??? Přečetla jsem u vás už pár knížek a ráda bych v tom pokračovala, tak vzývejte čajové bohy a bůžky a zachovejte se, prosím... Úsměv a pohlazení posílá věrná čajomilka.
PETR   (23.12.-16:20)
MOC VÁS VŠECHNY ZDRAVÍM !!! JIŽ SE NEMOHU DOČKAT 29.12. KDY VÁS OPĚT NAVŠTÍVÍME, TAK ALESPOŇ SLEDUJI (SAMOZŘEJMĚ V PRACOVNÍ DOBĚ)VAŠE STRÁNKY, KTERÉ JSOU STEJNĚ FASCINUJÍCÍ, JAKO ATMOSFÉRA U VÁS !!!

VÁŠ VĚRNÝ CTITEL - ČAJPENVyhrazujeme si právo na odstranění příspěvků obsahujících nesouvisející informace (spamy, reklamy, apod.),
nebo příspěvky překračující míru našeho vkusu. Děkujeme za pochopení.