:: Čaj


Nástěnka

Vyjadřete se k těmto stránkám, čajovně a všemu co s námi souvisí, zanechte vzkaz nám či jiným návštěvníkům, máte-li chuť, čas i čím přispět.
My rádi obdržíme onu pověstnou "zpětnou vazbu" například touto cestou a někdo jiný si zase rád přečte Váš názor.
Tedy neváhejte a pište.
DĚKUJEME.

Text nového vzkazu:

Jméno:  Email: 

M&H   (14.03.-19:35)
No to určitě záleží:)) A koho myslíš že mají L?
Palo   (14.03.-17:33)
Perfektné stránky, skutočne super a povedal by som, že na svetovej úrovni...teda ak nie ste ešte lepší. Stačí sa pozrieť poriadne na nete. S uznaním musím konštatovať, že aj čajová a "keramická" ponuka je bomba. Otázka len znie, či sa dá u Vás nakupovať na dobierku na Slovensko. Firma Dobrá čajovňa s tým má nejaké problémy, tak čo vy? Budete skutočne svetový??? PALO
Lenka   (13.03.-22:51)
Už poněkolikáté píši, že vaše čajovnička (i VY samozřemě) jste fakt SUPER, ale napadlo mě tak, že jediné co tam chybí je VODNÍ DÝMKA-máte pro to nějaké kloudné vysvětlení...:-))))))Taky jsme už dalšího čajovníka naučily pomáhat dámám do kábátu :-)-úspěch.Tak pa a odepisujeteeeee
L   (13.03.-22:43)
Hmmmm,Vy-M&H JE můžete mít nejradši, ale záleží spíš na tom koho mají nejradši ONI,ne?!?!?!?!
M&H   (13.03.-21:27)
Ať si všechny čajofilky říkají co chcou..MY vás máme nejradši!!:)
Sandra   (04.03.-20:41)
Na těchto stránkách by mohlo být více fotek a taky nějaké informace o lidech, kteří v čajovně pracují a předvádějí tak vsém umění vaření čaje. Jestli tyto stránky přibydou o tyhle informace budou skvělé.
Lenka a Alenka   (01.03.-21:40)
Milí bobánci!U těchto pár řádků si nalijeme čistého čaje...:-))) Vaši kutilskou dílnu navštěvujeme poměrně často, proto bychom rády nastínily atmosféru tohoto doupátka!Pro začátek všechny upozorňujeme na velkou škálu čajů a proto jsme si dovolily vybrat pár nejlepších kousků:pro rozehřátí doporučujeme Salep, pro zachování dobré nálady čaj Bora-bora a pro schlazení mysli ledovou "Slivku",na které jsou přímo závislé naše 2 kamarádky (sestry) Niki a Leni.Prsonál nebudeme dlouze vychvalovat, aby nám nezpychli, ale dovolíme si k některým pár poznámek.Tarzan s blod hárem je určitě vášnivý uklízeč, ale také velký gantleman, protože jako jediný obléká dámám kabáty!Náš milý a vždy vtipný "čertík" s bradku nás pokaždé dostane svými hláškami.Nejmladší člen této grupy je podle našich informací nemocný, proto mu přejeme brzké uzdravení.Filozof s lenonkama je vždy vstřícný a pozorný a Muž s vousy halící jeho líc je podle našeho mínění klidný a vyrovnaný.Omlouváme se všem na které jsme zapoměly.Ale pevně doufáme v brzkou odpověď.Pa Lenka a Alenka (Vaše věrné a stále čajovnice:-))
lukáš   (28.02.-14:10)
kluci čajovníci,stránky jsou opravdu nevkusné.Stejně nevkusné, jako Vaše nevybíravé,leckdy až vulgární, chování.O výzdobě interiéru,nabízenému sortimentu,natož o způsobu přípravy a podávání čaje netřeba dlouze se rozepisovat.Mám z toho všeho smíšené pocity a je mi až k pláči...hlavně z toho, že takových míst, jako je Čajovna u Sýkorova mostu, není mnoho.Klobouk dolů, jen tak dál.Chtěl bych ještě dodat, myslím si, že "pan Živnostník" je dobrý člověk, protože čajovna má své kouzlo.Určitě nejsem sám, kdo si to také myslí.Děkuji a brzy nashledanou.
Bob   (25.02.-01:20)
Všem, kteří tak touží spatřiti zde také svou tvář - inu, co není, může být, ale proč tomu tak není?
Protože:
1) tyto fotky nemáme
2) si je některý z čajovníků syslí a neche je půjčit, škrťa.... (uhoďte na něj)
Nezbývá než nám takovou fotku dodat (nejlépe v elektronické podobě na můj email případně email čajovny) a pak se uvidí, zda se uvidí(te zde).
Lenka   (22.02.-18:03)
Souhlasím s kámoškou beruškou!!!!(její sestřenice...)
beruska   (21.02.-21:29)
stranky mate docela v poho, ale chybi tady fotky stalych zakazniku
Zicher   (11.02.-00:24)
2Pavla: Mam na konte 51 cajoven, a Sykorak je u mne na prvnim az druhem miste (spolu s prazskou Cajovnou U cesty), takze "nejlepsi v Ostrave " je slabe slovo :o)
Pavla   (09.02.-20:58)
Čau kluci mate pěkné www stránky konečně se vám neco povedlo, ale mate maly detail (na Vašich fotkách chybime my) Tome doufám že ti chutnala naše chocholada ale snad nam ji brzo vratíš. A ten taxik by jste mohli taky zařídit. JInak jste opravu nejlepši čajovna v Ostravě!!!!!!!!!! Zdravi Vás Vaše čajofilky
DETAIL   (03.02.-19:14)
No, pěkně jste to vykutili. Opravdu pěkně. Skoro jsem už myslel, že práce na téhle stránce zamrzla, no a už je to hotovo a mnohem lepší než jsem čekal. Zvláštní pochvalu si zaslouží sekce keramiky a porcelánu, jelikož by mne ani ve snu nenapadlo, že něco takového vznikne. Zdraví a na další nákupy se těší Detail.
Václav Hapla   (01.02.-12:38)
Je to fajn! Konečně máte plně funkční web, fotky jsou fakt povedené a je dobře, že jste okořenili svým osobitým humorem. Pěkné barevné ladění. Mnoho návštěvníků webu i čajovny přeje VENCLISTUS z Havířova!
Viktorýnová EVa   (25.01.-22:20)
Moc se nám to líbilo, ale chybí tam fotografie stálých opruzů - z našich hor. www.nasehory.cz
Níniel   (23.01.-20:07)
No möc se vám to podařilo...Jak jsem tak parkrat sledovala focení a přípravy na tyhle stranky, ani jsem si netroufala doufat, ze budou tak BÁJEČNÉ:-) Fakt ted vidím svůj druhý domov v jeste krásnější podobě... Ty fotky jsou fakt super.
Kokridlo   (22.01.-15:42)
Musim se pripojit ke vsem tem pochvalnym zpravickam! Vyborne stranky, ktere se porad vylepsuji. Jen tak dal!! :o)
Bob   (14.01.-01:38)
Jménem svým i ostatních zúčastněných pachatelů děkuji za přiznivé ohlasy na náš webový počin. Slibuji, že se budeme činiti i nadále, seč nám síly postačí.

ˇsTJÁSTNÍ nÓVí rOK...

klara   (12.01.-12:38)
vážně moc moc moooooooc pěkné a vkusně čajovnicky udelane stránkyVyhrazujeme si právo na odstranění příspěvků obsahujících nesouvisející informace (spamy, reklamy, apod.),
nebo příspěvky překračující míru našeho vkusu. Děkujeme za pochopení.