:: Čaj


Objednávka zboží přes Internet

Pro ty, kteří z nějakého důvodu nemohou naši čajovnu navštívit osobně či naopak pro ty kteří naše zboží již znají důvěrně, nabízíme zaslání poštou. Tato možnost je pouze doplňková, protože také přináší mnohá omezení.
 1. Přijdete o možnost uzřít nenafotitelné, ohmatat nevyslovitelné, ucítit netušené, uslyšet neuvěřitelné, ochutnat neskutečné.
 2. Vámi vybraný kousek momentálně (nebo jednou pro vždy) není - nabídka jen zhruba zrcadlí skutečnost. Není a nikdy nemůže být 100% aktuální - neustálé klokotání sortimentu je nezachytitelné, velká část jsou neopakovatelné originály. A my jsme stvořeni spíše pro čajování než pro focení a focení a focení… Pro případ, že by vybraný kousek nebyl, je dobré připsat, zda
  • Vyčkáte, až se objeví - u těch, které se opakují vás telefonicky upozorníme (zpravidla však delší čekací doba - až 2 měsíce)
  • Máte vybránu jinou alternativu číslo …
  Nepřijdete-li, mine vás třeba zrovna ten pravý kousek, jako pro vás stvořený, který jsme nestihli ještě nafotit nebo pro svou jedinečnost v této katalogizaci nikdy nebude.
 3. Fotografie rády klamou a jsou známé tajnůstkářky.
 4. Poštovní služby zaspaly dobu a i když baliči činí zázraky, nemůžeme ručit za následky hrubého zacházení ani rychlost doručení.
 5. Je potřeba počítat s cenou dobírky cca 100 - 150,-Kč u běžných zásilek. Chcete-li snížit náklady na poštovné, je možné zaplatit předem na účet a my zásilku zašleme bez dobírky - cena je pak zhruba 30 - 60 Kč. Pokud volíte tuto variantu, připište to do poznámky a my Vám vypočteme cenu a popíšeme postup, jak vše uskutečnit.
 6. Pro upřesnění objednávky je nutný kromě adresy i telefon.
 7. GARANCE:
  • 2 roky záruka na výrobní vady keramiky (každá konev je několikrát prohlížena, leč maximálně jednou za 10 let…)
  • Pokud naše zboží znáte, máte jistotu, že i poštou dostanete totéž jako v obchodě
  • Nebudete-li spokojeni, ale zboží bude bezvadné, můžete jej vrátit do 14 dnů s tím, že Vám také do 14 dnů zašleme peníze zpět - nehradíme však poštovné.
 8. Dopřejte nám asi 14 dní času na vyřízení objednávky. Spěcháte-li, souběžně avizujte svou objednávku telefonicky se žádostí o urychlení - pokusíme se.
Zaslaní objednávky:
*Jméno:  
*Email:  
*Telefon:  
*Ulice:  
*Město:  
*PSČ:  
Doplňující text:  
* povinné údaje  

Košík je prázdný - objednávku nelze odeslat.

 

  
  Prodej čaje